Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Το έχω: 2 Το είχα : 1

ταμπάκο
καφές
Trussardi Inside for men Trussardi για άνδρες Βίντεο
Trussardi Inside for men Trussardi για άνδρες Εικόνες Trussardi Inside for men Trussardi για άνδρες Εικόνες Trussardi Inside for men Trussardi για άνδρες Εικόνες Trussardi Inside for men Trussardi για άνδρες Εικόνες

Trussardi Inside for men από Trussardi είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Trussardi Inside for men κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Nathalie Lorson. Οι νότες κορυφής είναι Βασιλικός, φρούτο Γιούζου και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Καφές, ταμπάκο και πιπέρι λευκό; οι νότες της βάσης είναι ξύλο τικ, Μόσχος και ξύλο κασμίρι.

Βασιλικός φρούτο Γιούζου Περγαμόντο

Καφές ταμπάκο πιπέρι λευκό

ξύλο τικ Μόσχος ξύλο κασμίρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Trussardi Inside for men by Trussardi.

Trussardi Inside for men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Trussardi Trussardi Inside for men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Trussardi Trussardi Inside for men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Trussardi Inside for men by Trussardi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Trussardi Inside for men by Trussardi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Charles Jourdan Charles Jourdan The Parfum FCUK FCUK Him Eau D`Italie Bois d’Ombrie Adidas Adidas 3 Extreme Pour Lui Tann Rokka Kisu Montale Patchouli Leaves Bois 1920 Vetiver Ambrato Dana Ambush Sonoma Scent Studio Fireside Chevignon Forever Mine for Men Lulu Guinness Cast A Spell Avon Bond Girl 007 Forever