Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Trussardi Inside for women Trussardi για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1 Το θέλω: 4 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

καφές
Trussardi Inside for women Trussardi για γυναίκες Βίντεο
Trussardi Inside for women Trussardi για γυναίκες Εικόνες Trussardi Inside for women Trussardi για γυναίκες Εικόνες Trussardi Inside for women Trussardi για γυναίκες Εικόνες Trussardi Inside for women Trussardi για γυναίκες Εικόνες

Trussardi Inside for women από Trussardi είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Trussardi Inside for women κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Daphne Bugey. Οι νότες κορυφής είναι νερόλι, Περγαμόντο, λουλούδι του πάθους και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, ηλιοτρόπιο και Καφές; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κεχριμπάρι και ξύλο τικ.

νερόλι Περγαμόντο λουλούδι του πάθους ροζ πιπέρι

φρέζια ηλιοτρόπιο Καφές

Μόσχος Κεχριμπάρι ξύλο τικ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Trussardi Inside for women by Trussardi.

Trussardi Inside for women Σχόλια Αρωμάτων

Anais
Anais

Γλυκο και απαλό άρωμα.
Αν ηταν χρωμα θα ηταν ιβουαρ.
Κασμιρ ή βελουδο .Καθαρό, απλο και θηλυκο.
¨Μιλάει΄την γλώσσα του σώματος.
Ενα όπλο στα χέρια μιας γυναίκας που αιχμαλωτιζει τις αισθησεις.
Μπράβο Trussardi.

Mar
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Trussardi Trussardi Inside for women fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Trussardi Trussardi Inside for women, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Trussardi Inside for women by Trussardi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Trussardi Inside for women by Trussardi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Ellen Tracy Linda Allard Parfumerie Generale PG05 L'Eau de Circe Elizabeth Arden True Love Jeanne Arthes Luxure Fred Hayman Hollywood Star Christian Lacroix C`est La Vie Dolce&Gabbana D&G Anthology La Roue de La Fortune 10 Kate Moss Vintage Ted Baker Secondscent Humiecki & Graef Geste Boadicea the Victorious Divine Juliet Stewart Juliet