Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Ilang Ilang Tsi-La Organic για γυναίκες

Ilang Ilang Tsi-La Organic για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Ilang Ilang Tsi-La Organic για γυναίκες Εικόνες

Ilang Ilang από Tsi-La Organic είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ilang Ilang κυκλοφόρησε το έτος 2007. Το άρωμα περιέχει Εσπεριδοειδή, Υλάνγκ Υλάνγκ, ζάχαρη, ορχιδέα βανιλια και γιασεμί.

Εσπεριδοειδή Υλάνγκ Υλάνγκ ζάχαρη ορχιδέα βανιλια γιασεμί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ilang Ilang by Tsi-La Organic.

Ilang Ilang Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tsi-La Organic Ilang Ilang fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tsi-La Organic Ilang Ilang, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ilang Ilang by Tsi-La Organic. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ilang Ilang by Tsi-La Organic αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Summer Peonies Annick Goutal Neroli Victoria`s Secret Dream Angels Halo Antonio Puig Barbie Blue Creed Love in Black Paul Sebastian Casual Memo Voyages Naturels - Orange Blossom From Italy Pacifica Waikiki Pikake Jalaine Gardenia TerraNova Tuberose Adrien Arpel Adri Essence Tammie Garr Royalty