Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Ilang Ilang Tsi-La Organic για γυναίκες

Ilang Ilang Tsi-La Organic για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Ilang Ilang Tsi-La Organic για γυναίκες Εικόνες

Ilang Ilang από Tsi-La Organic είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ilang Ilang κυκλοφόρησε το έτος 2007. Το άρωμα περιέχει Εσπεριδοειδή, Υλάνγκ Υλάνγκ, ζάχαρη, ορχιδέα βανιλια και γιασεμί.

Εσπεριδοειδή Υλάνγκ Υλάνγκ ζάχαρη ορχιδέα βανιλια γιασεμί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ilang Ilang by Tsi-La Organic.

Ilang Ilang Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tsi-La Organic Ilang Ilang fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tsi-La Organic Ilang Ilang, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ilang Ilang by Tsi-La Organic. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ilang Ilang by Tsi-La Organic αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Carolina Herrera Chic Elizabeth Taylor Forever Elizabeth Guerlain Cherry Blossom Giorgio Armani Armani Prive Rose Alexandrie Bath and Body Works Japanese Cherry Blossom Durance en Provence Jasmin Miya Shinma Hana Victoria`s Secret Lace Orange Flower Parfum d`Empire 3 Fleurs Boadicea the Victorious The Exclusives Mystical Loriblu Sensual Seduction Woman The Different Company Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs