Σχεδιαστές » T-Z » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

OH ± Denim UER MI για γυναίκες και άνδρες

OH ± Denim UER MI για γυναίκες και άνδρες

τουμπερόζα
κίτρινο φλόραλ
OH ± Denim UER MI για γυναίκες και άνδρες Εικόνες OH ± Denim UER MI για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

OH ± Denim από UER MI είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. OH ± Denim κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Philippe Bousseton. Το άρωμα περιέχει ροζ πιπέρι, νερόλι, τουμπερόζα, Υλάνγκ Υλάνγκ, βρύα δριός, πατσουλί, Κεχριμπάρι, Βανίλια και Μόσχος.

ροζ πιπέρι νερόλι τουμπερόζα Υλάνγκ Υλάνγκ βρύα δριός πατσουλί Κεχριμπάρι Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about OH ± Denim by UER MI.

OH ± Denim Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με UER MI OH ± Denim fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με UER MI OH ± Denim, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει OH ± Denim by UER MI. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για OH ± Denim by UER MI αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Sisley Soir de Lune Bond No 9 Bryant Park Prince Matchabelli Cachet Macal Palma Scent of Dubrovnik Pierre Balmain Ivoire de Balmain Jil Sander Jil Sander Bath and Beauty Ineke Balmy Days & Sundays Novaya Zarya Krasnaya Moskva Perfumer`s Workshop Samba Nova Laura Biagiotti Laura Rose Daisy Fuentes Dianoche Day O Boticario Sensuelle Essence