Σχεδιαστές » T-Z » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Lily Prune Lily Gold Ulric de Varens για γυναίκες

Lily Prune Lily Gold Ulric de Varens για γυναίκες

Lily Prune Lily Gold από Ulric de Varens είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Lily Prune Lily Gold κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Το άρωμα περιέχει σανδαλόξυλο, πατσουλί, Βανιλια και Μανταριν ορανζ.

σανδαλόξυλο πατσουλί Βανιλια Μανταριν ορανζ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lily Prune Lily Gold by Ulric de Varens.

Lily Prune Lily Gold Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ulric de Varens Lily Prune Lily Gold fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ulric de Varens Lily Prune Lily Gold, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lily Prune Lily Gold by Ulric de Varens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lily Prune Lily Gold by Ulric de Varens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Montblanc Présence d'une femme Guerlain Elixir Charnel Gourmand Coquin Deborah Vaniglia Molinard Les Orientaux: Vanille  Fraicheur Voluspa Jasmine Brown Sugar Voluspa Cafe Petite Yves Rocher Vanille Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie I Profumi di Firenze Talco Delicato Des Filles a la Vanille Vanilla Girls Faberlic Chocolate Story Jessica Simpson Dessert Treats Vanilla Ice Cream