Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Lily Prune Love Story Ulric de Varens για γυναίκες

Lily Prune Love Story Ulric de Varens για γυναίκες

Lily Prune Love Story από Ulric de Varens είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Lily Prune Love Story κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Το άρωμα περιέχει Αμάλφι λεμόνι, φρέζια, ροδάκινο , Νότες Ανθών, Κεχριμπάρι, Μόσχος και Κέδρος.

Αμάλφι λεμόνι φρέζια ροδάκινο Νότες Ανθών Κεχριμπάρι Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lily Prune Love Story by Ulric de Varens.

Lily Prune Love Story Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ulric de Varens Lily Prune Love Story fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ulric de Varens Lily Prune Love Story, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lily Prune Love Story by Ulric de Varens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lily Prune Love Story by Ulric de Varens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Classico Kimora Lee Simmons Baby Phat Fabulosity Molinard Molinard de Molinard Oilily Lucky Girl Mally Mally Victoria`s Secret Pretty in Pink Celine Dion Pure Brilliance Next Pink Paradise Thymes Coco Monoi Paco Rabanne Lady Million Garage Alexia Bath and Body Works Secret Wonderland