Σχεδιαστές » T-Z » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Lily Prune Musk Patchouli Ulric de Varens για γυναίκες

Lily Prune Musk Patchouli Ulric de Varens για γυναίκες

Lily Prune Musk Patchouli από Ulric de Varens είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Lily Prune Musk Patchouli κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι Μόσχος και πατσουλί; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και νότες ξύλων.

τριαντάφυλλο ροδάκινο

Μόσχος πατσουλί

Κεχριμπάρι νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lily Prune Musk Patchouli by Ulric de Varens.

Lily Prune Musk Patchouli Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lily Prune Musk Patchouli by Ulric de Varens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lily Prune Musk Patchouli by Ulric de Varens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Paul Smith Paul Smith Extreme Woman Morgan Morgan de Toi Clean Clean Warm Cotton Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Woman Burberry The Beat EDT Tom Ford White Musk Collection Jasmine Musk CnR Create Aries O Boticario Quasar Christopher Joseph Christopher Joseph Rasasi First Love Stendhal Elixir Noir La Bouquetiere Desir Absolu