Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Mini Love Ulric de Varens για γυναίκες

Mini Love Ulric de Varens για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

Mini Love Ulric de Varens για γυναίκες Εικόνες

Mini Love από Ulric de Varens είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Mini Love κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι κράνμπερι, βατόμουρο και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι Άνθη Κερασιάς, Κυκλάμινο και ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και γκρειπ φρουτ.

κράνμπερι βατόμουρο μανταρίνι

Άνθη Κερασιάς Κυκλάμινο ροδάκινο

σανδαλόξυλο γκρειπ φρουτ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mini Love by Ulric de Varens.

Mini Love Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ulric de Varens Mini Love fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ulric de Varens Mini Love, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mini Love by Ulric de Varens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mini Love by Ulric de Varens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Salvador Dali RubyLips Aftelier Cognac Escada Ocean Blue Christian Audigier Ed Hardy Women's EDT Ulric de Varens Varens essentiel Violette Delicate Rasasi Emotion Pupa In Case of Love Victoria`s Secret Passionate Kisses Mary-Kate and Ashley Olsen N.Y. Chic American Beauty True Delight Yves Rocher Folies de Saisons L'Eau A la Bouche en Ete