Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Varens & Moi L'Emotion Ulric de Varens για γυναίκες

Varens & Moi  L'Emotion Ulric de Varens για γυναίκες

Varens & Moi  L'Emotion Ulric de Varens για γυναίκες Εικόνες

Varens & Moi L'Emotion από Ulric de Varens είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Varens & Moi L'Emotion κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Φραγκοστάφυλλο και κόκκινο μήλο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, φρέζια και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και σανδαλόξυλο.

Μανταριν ορανζ Φραγκοστάφυλλο κόκκινο μήλο

γιασεμί φρέζια τριαντάφυλλο

Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Varens & Moi L'Emotion by Ulric de Varens.

Varens & Moi L'Emotion Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ulric de Varens Varens & Moi L'Emotion fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ulric de Varens Varens & Moi L'Emotion, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Varens & Moi L'Emotion by Ulric de Varens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Varens & Moi L'Emotion by Ulric de Varens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cacharel Promesse Eau Fraîche Paris Hilton Can Can Roberto Verino Verino Love Passport Rosy Sky Liz Claiborne Spark Seduction Gilles Cantuel Flowers Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2009 Franck Olivier Franck Olivier Franck Olivier Private Leslie Blogdett Perfume Diaries Golden Light Lanvin Marry Me Alta Moda Sweet Heart