Σχεδιαστές » T-Z » « Ομάδες

Varens Original African Queen Ulric de Varens για γυναίκες

Varens Original African Queen Ulric de Varens για γυναίκες

ουντ

Varens Original African Queen από Ulric de Varens είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Varens Original African Queen κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Bourdon. Το άρωμα περιέχει Γαρύφαλλο, Περγαμόντο, ρετσίνη, νότες μπαχαρικών, Ουντ και Νότες Ανθών.

Γαρύφαλλο Περγαμόντο ρετσίνη νότες μπαχαρικών Ουντ Νότες Ανθών

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Varens Original African Queen by Ulric de Varens.

Varens Original African Queen Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ulric de Varens Varens Original African Queen fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ulric de Varens Varens Original African Queen, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Varens Original African Queen by Ulric de Varens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Varens Original African Queen by Ulric de Varens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Reminiscence Jammin The Body Shop Patchouli Yeslam Darling Rose Giorgio Armani Idole d`Armani Profumi del Forte Marconi 3 DSH Perfumes Eau de Fleurs d'Oranger du Roi (The Perfumed Court; Natural) Oriflame City Oasis Washington Tremlett Royal Heroes 1805 Jean Patou Que sais je? CB I Hate Perfume Winter 1972 Kenzo L'Eau par Kenzo pour Femme Limited Edition Cinq Mondes Pluie de Pétales de Fleurs d'Oranger