Σχεδιαστές » T-Z » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Varens Original Italian Romance Ulric de Varens για γυναίκες

Varens Original Italian Romance Ulric de Varens για γυναίκες

Varens Original Italian Romance από Ulric de Varens είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Varens Original Italian Romance κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Bourdon. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Λεμονόδεντρο; οι μεσαίες νότες είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι ρετσίνη, πατσουλί και Μόσχος.

Περγαμόντο Λεμονόδεντρο

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής κρίνο της κοιλάδας

ρετσίνη πατσουλί Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Varens Original Italian Romance by Ulric de Varens.

Varens Original Italian Romance Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ulric de Varens Varens Original Italian Romance fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ulric de Varens Varens Original Italian Romance, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Varens Original Italian Romance by Ulric de Varens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Varens Original Italian Romance by Ulric de Varens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Trussardi Trussardi Skin Van Cleef & Arpels Oriens Jeanne Arthes Jeanne Christian Dior Miss Dior Cherie 2007 Myrurgia Natural de Myrurgia The Different Company Sublime Balkiss Otto Kern Noa Noa Daisy Fuentes Dianoche Day MOR Peony Flower Davidoff Echo Woman Renato Balestra Oro Pascal Morabito Or Noir