Σχεδιαστές » T-Z » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Varens essentiel Cassis Douceur Ulric de Varens για γυναίκες

Varens essentiel Cassis Douceur Ulric de Varens για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Varens essentiel Cassis Douceur Ulric de Varens για γυναίκες Εικόνες

Varens essentiel Cassis Douceur από Ulric de Varens είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Varens essentiel Cassis Douceur κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο και Βατόμουρο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Μόσχος.

Φραγκοστάφυλλο Βατόμουρο

γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας

σανδαλόξυλο πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Varens essentiel Cassis Douceur by Ulric de Varens.

Varens essentiel Cassis Douceur Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ulric de Varens Varens essentiel Cassis Douceur fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ulric de Varens Varens essentiel Cassis Douceur, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Varens essentiel Cassis Douceur by Ulric de Varens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Varens essentiel Cassis Douceur by Ulric de Varens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Sisley Eau du Soir Trussardi Trussardi Skin Giorgio Armani Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin Emilio Pucci Vivara Silver Edition Molyneux Quartz pour Femme Myrurgia Natural de Myrurgia Parfumerie Generale Corps et Ames Versace VE DSH Perfumes Rose Vert Laura Ashley Laura Ashley No. 1 Jean Patou Cocktail Alviero Martini Urban Safari Woman