Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Varens essentiel Iris Romantique Ulric de Varens για γυναίκες

Varens essentiel Iris Romantique Ulric de Varens για γυναίκες

Varens essentiel Iris Romantique Ulric de Varens για γυναίκες Εικόνες

Varens essentiel Iris Romantique από Ulric de Varens είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Varens essentiel Iris Romantique κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Κλημεντίνη; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, τριαντάφυλλο και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι Νότες Ανθών, Βανίλια, Μόσχος και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο Κλημεντίνη

ίριδα τριαντάφυλλο Βιολέτα

Νότες Ανθών Βανίλια Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Varens essentiel Iris Romantique by Ulric de Varens.

Varens essentiel Iris Romantique Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ulric de Varens Varens essentiel Iris Romantique fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ulric de Varens Varens essentiel Iris Romantique, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Varens essentiel Iris Romantique by Ulric de Varens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Varens essentiel Iris Romantique by Ulric de Varens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cacharel Anais Anais Eau Legere Christian Lacroix Christian Lacroix Estée Lauder Beyond Paradise L`Artisan Parfumeur Fleur D'Oranger Avon Shine Christian Dior J`adore Le Jasmin Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) Roberto Verino VV Platinum Creed Imperatrice Eugenie biehl parfumkunstwerke mb01 Norma Kamali Norma Kamali Cale Fragranze d’Autore Brezza di Seta