Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Anvers Ulrich Lang για άνδρες

Anvers Ulrich Lang για άνδρες

Anvers από Ulrich Lang είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Anvers κυκλοφόρησε το έτος 2003. Anvers έχει δημιουργηθεί από Roger Szmulewicz και Ulrich Lang. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, μέντα, Βασιλικός, φασκόμηλο, Περγαμόντο και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι μέλι, σουσάμι, Βιολέτα, γιασεμί και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, Κεχριμπάρι, βρύα δριός, νότες ξύλων και γκουαβα.

λάιμ μέντα Βασιλικός φασκόμηλο Περγαμόντο μανταρίνι

μέλι σουσάμι Βιολέτα γιασεμί Γεράνι

δέρμα Κεχριμπάρι βρύα δριός νότες ξύλων γκουαβα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Anvers by Ulrich Lang.

Anvers Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ulrich Lang Anvers fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ulrich Lang Anvers, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Anvers by Ulrich Lang. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Anvers by Ulrich Lang αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Pal Zileri Sartoriale Sergio Tacchini Feel Good Man Kenzo Air Intense Il Profvmo Touaregh Perfumer`s Workshop Samba Heat Men Iceberg The Iceberg Fragrance for Men David & Victoria Beckham Pure Instinct Deborah Fisichella Kiehl`s Forest Rain Nez a Nez Figues et Garçons Mark Birley Mark Birley Huitieme Art Parfums Fareb