Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Rock`n Rose Valentino για γυναίκες

Rock`n Rose Valentino για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 3 Το θέλω: 2

Rock`n Rose Valentino για γυναίκες Βίντεο

Rock`n Rose από Valentino είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Rock`n Rose κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francoise Caron. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, Περγαμόντο και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, γαρδένια, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος, Βανίλια, ρίζωμα ίρις και ηλιοτρόπιο.

Φραγκοστάφυλλο Περγαμόντο νότες πρασίνου

άνθη πορτοκαλιάς γαρδένια κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Μόσχος Βανίλια ρίζωμα ίρις ηλιοτρόπιο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rock`n Rose by Valentino.

Rock`n Rose Σχόλια Αρωμάτων

louloudenia
louloudenia

ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΕ ΜΕΝΑ

Oct
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Valentino Rock`n Rose fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Valentino Rock`n Rose, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rock`n Rose by Valentino. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rock`n Rose by Valentino αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gianfranco Ferre Ferre Eau de Parfum Avon Surreal Givenchy Very Irresistible Sensual Velvet Tous Tous Aubusson Aubusson Flore biehl parfumkunstwerke eo03 Les Parfums de Rosine La Rose Legere Eclectic Collections Excellence Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Neroli Monsoon Elation Blue Q Miso Pretty Novaya Zarya Landysh