Σχεδιαστές » T-Z » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Rock`n Rose Pret-A-Porter Valentino για γυναίκες

Rock`n Rose Pret-A-Porter Valentino για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

Rock`n Rose Pret-A-Porter από Valentino είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Rock`n Rose Pret-A-Porter κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, νότες πρασίνου και κασσία; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, γαρδένια, άνθη πορτοκαλιάς και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι ρίζωμα ίρις, Μόσχος, Βανίλια, ηλιοτρόπιο και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο νότες πρασίνου κασσία

τριαντάφυλλο γαρδένια άνθη πορτοκαλιάς κρίνο της κοιλάδας

ρίζωμα ίρις Μόσχος Βανίλια ηλιοτρόπιο σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rock`n Rose Pret-A-Porter by Valentino.

Rock`n Rose Pret-A-Porter Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Valentino Rock`n Rose Pret-A-Porter fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Valentino Rock`n Rose Pret-A-Porter, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rock`n Rose Pret-A-Porter by Valentino. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rock`n Rose Pret-A-Porter by Valentino αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Guerlain Aqua Allegoria Mentafollia Versace Versus Time For Relax Bond No 9 Central Park Eau Jeune Orange Riviera Floris Seringa Molinard Les Fleurs: Rose Luciano Soprani Solo Soprani D.S. & Durga Silent Grove Parfums 06130 Lentisque En Voyage Perfumes Debut de Carmel Yves Rocher Comme une Evidence Limited Edition 2010 Jeanne Arthes Boum Muscat