Σχεδιαστές » T-Z » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

V Valentino για γυναίκες

V Valentino για γυναίκες

Το είχα : 6

V από Valentino είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. V κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alberto Morillas. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Σύκο και ροζ γκειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, φρέζια και νερόλι; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κέδρος και Ζωϊκό Άμπερ.

Μανταριν ορανζ Σύκο ροζ γκειπ φρουτ

τριαντάφυλλο φρέζια νερόλι

σανδαλόξυλο Κέδρος Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about V by Valentino.

V Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Valentino V fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Valentino V, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει V by Valentino. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για V by Valentino αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Estée Lauder Pleasures Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Jo Malone English Pear & Freesia Burberry London Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Acqua di Parma Rosa Nobile Prada Prada Candy Chanel Chanel No 19 Poudre Dolce&Gabbana D&G Feminine Estée Lauder Sensuous Nude Narciso Rodriguez Narciso Chanel Coco Noir Christian Dior Dior Addict Limited Edition Collect It Krizia Eau de Krizia LR Sarah Connor Prince Matchabelli Cachet Guerlain Guerlain Chant d'Aromes Jo Malone Lotus Blossom & Water Lily Yves Rocher Fraicheur Vegetale Verveine Yves Rocher Neonatura Cocoon