Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

V pour Homme Valentino για άνδρες

V pour Homme Valentino για άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 1 Το θέλω: 3

V pour Homme από Valentino είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. V pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι Ταμαρίντ, ροζ πιπέρι, Μανταριν ορανζ, Βασιλικός και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Μόσχος, Κέδρος και καρύκευμα από μοσχοκάρυδο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Βανίλια, γιασεμί, ηλιοτρόπιο, Κακάο, Κεχριμπάρι, κύμινο και Αμπρετη (Μολόχα).

Ταμαρίντ ροζ πιπέρι Μανταριν ορανζ Βασιλικός Περγαμόντο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος Κέδρος καρύκευμα από μοσχοκάρυδο

πατσουλί Βανίλια γιασεμί ηλιοτρόπιο Κακάο Κεχριμπάρι κύμινο Αμπρετη  (Μολόχα)

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about V pour Homme by Valentino.

V pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Valentino V pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Valentino V pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει V pour Homme by Valentino. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για V pour Homme by Valentino αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gucci Envy for Men Bond No 9 Bleecker Street Cerruti Cerruti 1881 Black Estée Lauder Sensuous Montale Steam Aoud (Aoud Hoggar Mota) David & Victoria Beckham Signature for Him Liz Claiborne Spark for Men Soivohle Oudh Lacquer DSH Perfumes Michelangelo Lubin Itasca FUBU Plush Dorin Un Air d’Arabie Amber