Σχεδιαστές » T-Z » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Valentino Valentino για γυναίκες

Valentino Valentino για γυναίκες

Valentino από Valentino είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Valentino κυκλοφόρησε το έτος 1978. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Givaudan. Οι νότες κορυφής είναι νότες πρασίνου, ροδάκινο , Βασιλικός και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Κυκλάμινο, Γαρύφαλλο, γιασεμί, υάκυνθος, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, μοσχογαλή, βρύα δριός και Κέδρος.

νότες πρασίνου ροδάκινο Βασιλικός λεμόνι

Κυκλάμινο Γαρύφαλλο γιασεμί υάκυνθος κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

Μόσχος μοσχογαλή βρύα δριός Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Valentino by Valentino.

Valentino Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Valentino Valentino fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Valentino Valentino, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Valentino by Valentino. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Valentino by Valentino αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Cerruti Cerruti 1881 Eau d'Ete Al-Rehab Nebras ID Parfums Le Monde des Rêves Versace Versace Essence Etheral Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Calamus Diptyque Jardin Clos Faconnable Face a Face pour Femme Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum Parfums Berdoues 1902 Lavande American Beauty Beloved Moments Parfums 06130 Lentisque Demeter Fragrance Pruning Shears