Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο « Ομάδες

Valentino Uomo 2015 Valentino για άνδρες

Valentino Uomo 2015 Valentino για άνδρες

καφές
κακάο

Valentino Uomo 2015 από Valentino είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Valentino Uomo 2015 κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Polge. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και μύρτιλο; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος, φουντούκι και δέρμα; οι νότες της βάσης είναι Σοκολάτα και Κόκοι ψημμένου Καφέ.

Περγαμόντο μύρτιλο

Κέδρος φουντούκι δέρμα

Σοκολάτα Κόκοι ψημμένου Καφέ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Valentino Uomo 2015 by Valentino.

Valentino Uomo 2015 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Valentino Valentino Uomo 2015 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Valentino Valentino Uomo 2015, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Valentino Uomo 2015 by Valentino. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Valentino Uomo 2015 by Valentino αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Celine Celine Oriental Summer Donna Karan Chaos Thierry Mugler Eau de Star Rochas Byzantine Memo Siwa Cafe Parfums Cafe Guerlain Elixir Charnel Oriental Brulant Adrienne Vittadini Adrienne Vittadini DSH Perfumes Arome d'Egypte (a Spikenard perfume; Natural) Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Soir Huitieme Art Parfums Ambre Ceruleen Giorgio Armani Armani Privé Ambre Orient