Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο « Ομάδες

Very Valentino for Men Valentino για άνδρες

Very Valentino for Men Valentino για άνδρες

Το έχω: 2 Το είχα : 1

Very Valentino for Men από Valentino είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Very Valentino for Men κυκλοφόρησε το έτος 1999. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Harry Fremont. Οι νότες κορυφής είναι μοσχοκάρυδο, κόλιανδρος, φασκόμηλο και Γλυκάνισο; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, Λεβάντα, κύμινο, ταμπάκο και Ροδόξυλο Βραζιλίας; οι νότες της βάσης είναι ρετσίνη, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Μόσχος και Κέδρος.

μοσχοκάρυδο κόλιανδρος φασκόμηλο Γλυκάνισο

Γαρύφαλλο Λεβάντα κύμινο ταμπάκο Ροδόξυλο Βραζιλίας

ρετσίνη σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Very Valentino for Men by Valentino.

Very Valentino for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Valentino Very Valentino for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Valentino Very Valentino for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Very Valentino for Men by Valentino. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Very Valentino for Men by Valentino αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Avon Surrender Boucheron Initial Perle de Soleil Bath and Body Works Exotic Coconut Montale Aoud Ambre Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee Lavanila Laboratories Pure Vanilla Rochas Lumiere Original Lucien Lelong Sirocco Catherine Lara Aral Un des Sens Tonatto Profumi Amir Rasasi Al Oudh Al Mumaiz David & Victoria Beckham Intimately Yours Men