Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Feerie Van Cleef & Arpels για γυναίκες

Feerie Van Cleef & Arpels για γυναίκες

Το έχω: 3 Το θέλω: 2

Feerie Van Cleef & Arpels για γυναίκες Εικόνες Feerie Van Cleef & Arpels για γυναίκες Εικόνες Feerie Van Cleef & Arpels για γυναίκες Εικόνες Feerie Van Cleef & Arpels για γυναίκες Εικόνες Feerie Van Cleef & Arpels για γυναίκες Εικόνες Feerie Van Cleef & Arpels για γυναίκες Εικόνες

Feerie από Van Cleef & Arpels είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Feerie κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Antoine Maisondieu. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, Βιολέτα, μανταρίνι Ιταλίας και κόκκινα μούρα; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Βουλγαρίας και Αιγυπτιακό γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι ίριδα και Βέτιβερ.

Φραγκοστάφυλλο Βιολέτα μανταρίνι Ιταλίας κόκκινα μούρα

τριαντάφυλλο Βουλγαρίας Αιγυπτιακό γιασεμί

ίριδα Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Feerie by Van Cleef & Arpels.

Feerie Σχόλια Αρωμάτων

niria
niria

μου εχουν κανει δωρο το αυθεντικο και ειναι μαγικο το αρωμα του

Aug
2015
marina 30
marina 30

δεν ξερω πως μυριζει αλλα το μπουκαλι ειναι ενα κοσμημα και θα το αγοραζα μονο γι'αυτο

Oct
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Van Cleef & Arpels Feerie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Van Cleef & Arpels Feerie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Feerie by Van Cleef & Arpels. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Feerie by Van Cleef & Arpels αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Christian Dior Pure Poison Elixir Christian Dior Elixir Midnight Poison Bond No 9 Chinatown LR Karolina Kurkova Rochas Lumiere Nuxe Prodigieux Le Parfum Dolce&Gabbana Sicily Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Chanel Coco Eau de Toilette Guerlain L'Heure Bleue Chanel Allure Sensuelle Versace Crystal Noir Yves Saint Laurent Manifesto l'Elixir Nina Ricci Nina Estée Lauder Sensuous Noir Thierry Mugler Alien Essence Absolue Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Christian Dior Pure Poison