Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Feerie Van Cleef & Arpels για γυναίκες

Feerie Van Cleef & Arpels για γυναίκες

Το έχω: 3 Το θέλω: 2

Feerie Van Cleef & Arpels για γυναίκες Εικόνες Feerie Van Cleef & Arpels για γυναίκες Εικόνες Feerie Van Cleef & Arpels για γυναίκες Εικόνες Feerie Van Cleef & Arpels για γυναίκες Εικόνες Feerie Van Cleef & Arpels για γυναίκες Εικόνες Feerie Van Cleef & Arpels για γυναίκες Εικόνες

Feerie από Van Cleef & Arpels είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Feerie κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Antoine Maisondieu. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, Βιολέτα, μανταρίνι Ιταλίας και κόκκινα μούρα; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Βουλγαρίας και Αιγυπτιακό γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι ίριδα και Βέτιβερ.

Φραγκοστάφυλλο Βιολέτα μανταρίνι Ιταλίας κόκκινα μούρα

τριαντάφυλλο Βουλγαρίας Αιγυπτιακό γιασεμί

ίριδα Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Feerie by Van Cleef & Arpels.

Feerie Σχόλια Αρωμάτων

niria
niria

μου εχουν κανει δωρο το αυθεντικο και ειναι μαγικο το αρωμα του

Aug
2015
marina 30
marina 30

δεν ξερω πως μυριζει αλλα το μπουκαλι ειναι ενα κοσμημα και θα το αγοραζα μονο γι'αυτο

Oct
2014

Feerie by Van Cleef & Arpels 4.20 out of 5 based on 5 ratings and 2 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Van Cleef & Arpels Feerie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Van Cleef & Arpels Feerie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Feerie by Van Cleef & Arpels. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Feerie by Van Cleef & Arpels αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Christian Dior Pure Poison Elixir Christian Dior Elixir Midnight Poison Nuxe Prodigieux Le Parfum LR Karolina Kurkova Bond No 9 Chinatown Rochas Lumiere Chanel Coco Eau de Toilette Dolce&Gabbana Sicily Guerlain L'Heure Bleue Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Versace Crystal Noir Chanel Allure Sensuelle Yves Saint Laurent Manifesto l'Elixir Thierry Mugler Alien Essence Absolue Guerlain Idylle Estée Lauder Sensuous Noir Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Christian Dior Pure Poison