Σχεδιαστές » T-Z » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Les Saisons Hiver Van Cleef & Arpels για γυναίκες

Les Saisons Hiver Van Cleef & Arpels για γυναίκες

Το είχα : 1

Les Saisons Hiver από Van Cleef & Arpels είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Les Saisons Hiver κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alberto Morillas. Το άρωμα περιέχει πιπέρι λευκό, λάιμ, Κεχριμπάρι, Μόσχος και Κάρδαμο.

πιπέρι λευκό λάιμ Κεχριμπάρι Μόσχος Κάρδαμο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Les Saisons Hiver by Van Cleef & Arpels.

Les Saisons Hiver Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Van Cleef & Arpels Les Saisons Hiver fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Van Cleef & Arpels Les Saisons Hiver, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Les Saisons Hiver by Van Cleef & Arpels. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Les Saisons Hiver by Van Cleef & Arpels αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Christian Lacroix Bazar Isabella Rossellini Manifesto Versace Versus Time For Energy Benetton B. Clean Energy Morgan My Morgan Clean Clean Ultimate Esteban Tempete de Zeste Bobbi Brown Almost Bare James Heeley Iris de Nuit Parfums Berdoues 1902 Lavande Yves Rocher Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille Schiaparelli Shocking You