Σχεδιαστές » T-Z » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Les Saisons Hiver Van Cleef & Arpels για γυναίκες

Les Saisons Hiver Van Cleef & Arpels για γυναίκες

Το είχα : 1

Les Saisons Hiver από Van Cleef & Arpels είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Les Saisons Hiver κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alberto Morillas. Το άρωμα περιέχει πιπέρι λευκό, λάιμ, Κεχριμπάρι, Μόσχος και Κάρδαμο.

πιπέρι λευκό λάιμ Κεχριμπάρι Μόσχος Κάρδαμο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Les Saisons Hiver by Van Cleef & Arpels.

Les Saisons Hiver Σχόλια Αρωμάτων

Les Saisons Hiver by Van Cleef & Arpels 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Van Cleef & Arpels Les Saisons Hiver fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Van Cleef & Arpels Les Saisons Hiver, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Les Saisons Hiver by Van Cleef & Arpels. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Les Saisons Hiver by Van Cleef & Arpels αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Guerlain Aqua Allegoria Gentiana Givenchy Fleur d'Interdit L`Occitane en Provence Eau d'Azur Stella Cadente Miss Me Valentino Very Valentino Parfums DelRae Debut Louis Feraud Louis Feraud CB I Hate Perfume Cradle of Light Marbert Energy D.S. & Durga Cowgirl Grass St. John White Camellia Yves Rocher Ode a la Vie