Σχεδιαστές » T-Z » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Oriens Van Cleef & Arpels για γυναίκες

Oriens Van Cleef & Arpels για γυναίκες

Oriens από Van Cleef & Arpels είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Oriens κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bernard Ellena. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Φραγκοστάφυλλο και βατόμουρο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και Λευκά άνθη; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, πραλίνα, Κεχριμπάρι και Βανίλια.

Μανταριν ορανζ Φραγκοστάφυλλο βατόμουρο

γιασεμί Λευκά  άνθη

πατσουλί πραλίνα Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Oriens by Van Cleef & Arpels.

Oriens Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Van Cleef & Arpels Oriens fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Van Cleef & Arpels Oriens, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Oriens by Van Cleef & Arpels. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Oriens by Van Cleef & Arpels αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Paco Rabanne Metal Estée Lauder Knowing Sylvie No. 7 Germaine Monteil Royal Secret II Ralph Lauren Romance Always Yours Ayala Moriel Schizm Gres Goddess Hommage a Greta Garbo Arno Sorel Mitsy Soivohle Love Speaks Primeval I Santi Via Veneto Carven Intrigue Strange Invisible Perfumes L'Invisible