Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο « Ομάδες

Basic Instinct Van Gils για άνδρες

ozoνώδες
aquatic
Basic Instinct Van Gils για άνδρες Εικόνες

Basic Instinct από Van Gils είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Basic Instinct κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Bourdon. Οι νότες κορυφής είναι μοσχοκάρυδο, ανανάς, πεπόνι, Λεβάντα, Μανταριν ορανζ, Αγγούρι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, Βιολέτα, γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, νότες ξύλων, βρύα δριός, ρούμι και Βέτιβερ.

μοσχοκάρυδο ανανάς πεπόνι Λεβάντα Μανταριν ορανζ Αγγούρι Περγαμόντο

άνθη πορτοκαλιάς Βιολέτα γιασεμί τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος νότες  ξύλων βρύα δριός ρούμι Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Basic Instinct by Van Gils.

Basic Instinct Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Van Gils Basic Instinct fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Van Gils Basic Instinct, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Basic Instinct by Van Gils. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Basic Instinct by Van Gils αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Liz Claiborne Lucky Number 6 for Men Avon Surrender Avon Little Black Dress The Body Shop Juba Perfume Oil Pupa Puposhka Gold L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Alain Delon Lyra Oriflame Nomadic Parfum d`Empire Wazamba Christina Aguilera X Pose Stardust Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Femme