Σχεδιαστές » T-Z » Κιτρο « Ομάδες

Between Sheets Van Gils για άνδρες

Between Sheets Van Gils για άνδρες

Between Sheets Van Gils για άνδρες Εικόνες Between Sheets Van Gils για άνδρες Εικόνες

Between Sheets από Van Gils είναι ένα Κιτρο άρωμα για άνδρες. Between Sheets κυκλοφόρησε το έτος 1997. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, Μανταριν ορανζ και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα και Βασιλικός; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Βανίλια, Βέτιβερ και Κέδρος.

λάιμ Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ

Λεβάντα Βασιλικός

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Βανίλια Βέτιβερ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Between Sheets by Van Gils.

Between Sheets Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Van Gils Between Sheets fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Van Gils Between Sheets, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Between Sheets by Van Gils. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Between Sheets by Van Gils αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Creed Virgin Island Water Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Orange Jardin de France Verviene Demeter Fragrance Pink Grapefruit Chanel Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne O Boticario Nativa Spa  Mandarin + Damask Boadicea the Victorious Energizer So...? So...? Into the night Susanne Lang Sula Sun-Kissed Citrus Detaille Fleur I Profumi di Firenze Limone di Sicilia Bond No 9 Texas