Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Puur Van Gils για άνδρες

Puur Van Gils για άνδρες

Puur Van Gils για άνδρες Εικόνες

Puur από Van Gils είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Νεράντζι και Λεβάντα; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας, ξύλο κασμίρι, Αμπρετη (Μολόχα) και ξύλο γκουαϊακ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Περγαμόντο Νεράντζι Λεβάντα

Κέδρος της Βιρτζίνιας ξύλο κασμίρι Αμπρετη  (Μολόχα) ξύλο γκουαϊακ

σανδαλόξυλο πατσουλί Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Puur by Van Gils.

Puur Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Van Gils Puur fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Van Gils Puur, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Puur by Van Gils. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Puur by Van Gils αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Obsession for Men Diesel Zero Plus Masculine Reminiscence Inoubliable Elixir Patchouli ID Parfums Le Temps de Reines Bensimon Cologne Bensimon 1993 Reminiscence Noir Barbara Bui Le Parfum Amouage Amouage Epic Man Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Avon Outspoken by Fergie Rasasi Dhaneloudh Al Zahab The Organic Pharmacy Organic Glam Oud