Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Flower Princess Vera Wang για γυναίκες

Flower Princess Vera Wang για γυναίκες

aquatic
Flower Princess Vera Wang για γυναίκες Εικόνες

Flower Princess από Vera Wang είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Flower Princess κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Harry Fremont. Οι νότες κορυφής είναι κισσός, νούφαρο και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, γιασεμί, μιμόζα και τριαντάφυλλο Μαρόκου; οι νότες της βάσης είναι Βερίκοκο, Κεχριμπάρι, Μόσχος και πολύτιμα ξύλα.

κισσός νούφαρο μανταρίνι

άνθη πορτοκαλιάς γιασεμί μιμόζα τριαντάφυλλο Μαρόκου

Βερίκοκο Κεχριμπάρι Μόσχος πολύτιμα ξύλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Flower Princess by Vera Wang.

Flower Princess Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Vera Wang Flower Princess fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Vera Wang Flower Princess, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Flower Princess by Vera Wang. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Flower Princess by Vera Wang αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Courreges Courreges 2020 Lanvin Eclat d’Arpège Paco Rabanne Ultraviolet Colours of Summer Celine Collection Pastel Perfumer`s Workshop Samba Kiss Me Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas Jeanne Arthes Love Generation Pink Harajuku Lovers Harajuku Lovers Lil` Angel Montgomery Taylor Ambra di Venezia Oriflame Delice Jean Patou Eau de Patou Memoire Liquide Vacances Liquide