Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Φρούτενιο « Ομάδες

Kiki Voile d`Extrait Vero Profumo για γυναίκες

Kiki Voile d`Extrait Vero Profumo για γυναίκες

Kiki Voile d`Extrait Vero Profumo για γυναίκες Εικόνες

Kiki Voile d`Extrait από Vero Profumo είναι ένα Αρωματικο Φρούτενιο άρωμα για γυναίκες. Kiki Voile d`Extrait κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Vero Kern. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Kίτρο, Φραγκοστάφυλλο και φρούτο του πάθους; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί, οποπονάξ, Κεχριμπάρι και Καραμέλα.

Περγαμόντο Kίτρο Φραγκοστάφυλλο φρούτο του πάθους

Λεβάντα Γεράνι

Μόσχος πατσουλί οποπονάξ Κεχριμπάρι Καραμέλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Kiki Voile d`Extrait by Vero Profumo.

Kiki Voile d`Extrait Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Vero Profumo Kiki Voile d`Extrait fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Vero Profumo Kiki Voile d`Extrait, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Kiki Voile d`Extrait by Vero Profumo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Kiki Voile d`Extrait by Vero Profumo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φρούτενιο
Joop! Joop! Homme Hot Summer 2008 Lobogal Lobogal Pour Lui Biotherm Eau Pure Monotheme Fine Fragrances Venezia Macchia Mediterranea Esprit Celebration for Him Oxbow Hawaiian Fantasy for Men Masaki Matsushima mat; yellow Boadicea the Victorious The Exclusives Celestial Victoria`s Secret Strawberries and Champagne Thymes Fig Leaf and Cassis Love & Toast Clementine Crush Ortigia Sicilia Pomegranate