Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Rozy Vero Profumo για γυναίκες

Rozy Vero Profumo για γυναίκες

μέλι
Rozy Vero Profumo για γυναίκες Εικόνες

Rozy από Vero Profumo είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Rozy κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Vero Kern. Το άρωμα περιέχει τριαντάφυλλο, ροδάκινο , φρούτο του πάθους, πασχαλιά, μέλι, σανδαλόξυλο, υάκυνθος, εστραγκόν και πουδρένιες νότες.

τριαντάφυλλο ροδάκινο φρούτο του πάθους πασχαλιά μέλι σανδαλόξυλο υάκυνθος εστραγκόν πουδρένιες νότες

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rozy by Vero Profumo.

Rozy Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Vero Profumo Rozy fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Vero Profumo Rozy, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rozy by Vero Profumo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rozy by Vero Profumo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Aramis Tuscany Per Donna Van Cleef & Arpels First Love Givenchy Ange ou Demon (Perfume Extract) Torrente L'Or Blanc de Torrente Elizabeth Arden 5th Avenue Nights Les Nereides Fleur Poudree de Musc Floris Zinnia Molyneux Initiation Mila Schön `00 Allegri Allegri Amouage The Library Collection Opus III En Voyage Perfumes Carmel Boheme