Σχεδιαστές » T-Z » « Ομάδες

Gianni Versace Couture Versace για γυναίκες

Gianni Versace Couture Versace για γυναίκες

Gianni Versace Couture από Versace είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Gianni Versace Couture κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Sophie Labbe. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ, κόκκινα μούρα και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, ηλιοτρόπιο και Ανθός Αμυγδάλου; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, νότες ξύλων, πατσουλί και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ κόκκινα μούρα μανταρίνι

γιασεμί ηλιοτρόπιο Ανθός Αμυγδάλου

σπόρος Τόνκα νότες ξύλων πατσουλί σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gianni Versace Couture by Versace.

Gianni Versace Couture Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Versace Gianni Versace Couture fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Versace Gianni Versace Couture, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gianni Versace Couture by Versace. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gianni Versace Couture by Versace αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Joaquin Cortes 24k Man Keiko Mecheri Les Zazous Yves Rocher So Elixir Eau de Toilette Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Saphir Soleil Ted Baker Skinwear Summer for Man Demeter Fragrance Play-Doh Sonia Rykiel Belle en Rykiel Eau de Toillete Yves Rocher Kiwi Paolo Gigli Terra Ted Baker Ted Baker Woman Limited Editon Hanae Mori Hanae Mori N02 Cinq Mondes Jardins de Carthage