Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Jeans Couture Man Versace για άνδρες

Jeans Couture Man Versace για άνδρες

Jeans Couture Man Versace για άνδρες Εικόνες Jeans Couture Man Versace για άνδρες Εικόνες

Jeans Couture Man από Versace είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Jeans Couture Man κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Firmenich. Οι νότες κορυφής είναι μύρτιλο, Μανταριν ορανζ, Περγαμόντο και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, Μόσχος και Βέτιβερ.

μύρτιλο Μανταριν ορανζ Περγαμόντο Κάρδαμο

μοσχοκάρυδο Βιολέτα

σανδαλόξυλο πατσουλί Μόσχος Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jeans Couture Man by Versace.

Jeans Couture Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Versace Jeans Couture Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Versace Jeans Couture Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jeans Couture Man by Versace. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jeans Couture Man by Versace αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Calvin Klein Crave Ferrari Ferrari Black Monotheme Fine Fragrances Venezia Scottish Lavender L`Occitane en Provence L'Occitan Eau de Toilette Acqua di Biella Bursch Calvin Klein Eternity Summer for Men 2008 Daddy Yankee Daddy Yankee Alain Delon Samourai 47 B Never Too Busy To Be Beautiful Dirty Jacques Bogart Bogart Arno Sorel Shaman Guerlain Vetiver Eau Glacee