Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

V/S Versus Versace για γυναίκες

Το είχα : 1

κανέλα

πορτοκάλι λάιμ Μανταριν ορανζ

Γαρύφαλλο Κανέλα γιασεμί κρίνο της κοιλάδας

Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about V/S Versus by Versace.

V/S Versus Σχόλια Αρωμάτων

V/S Versus by Versace 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Versace V/S Versus fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Versace V/S Versus, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει V/S Versus by Versace. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για V/S Versus by Versace αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Annayake Natsumi Van Cleef & Arpels Miss Arpels Estée Lauder Pure White Linen Light Breeze Elizabeth Arden Mediterranean Breeze Sarah Horowitz Parfums Perfect Nectar Egofacto Fool For Love Tocca Aqua Profumata Salina Esprit VIP Life for Her Oriflame Elvie Nicolas Danila Aboriginal Gardens O Boticario Floratta in Gold Love & Toast Sugar Grapefruit