Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Versace Versace για γυναίκες

Versace Versace για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

Versace Versace για γυναίκες Εικόνες Versace Versace για γυναίκες Εικόνες Versace Versace για γυναίκες Εικόνες Versace Versace για γυναίκες Εικόνες Versace Versace για γυναίκες Εικόνες

Versace από Versace είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Versace κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι IFF. Οι νότες κορυφής είναι γκουαβα, Φραγκοστάφυλλο, ουιστερία, πασχαλιά και Dew Drop; οι μεσαίες νότες είναι ορχιδέα, γιασεμί και Λωτός; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ Μπέρμπον, Μόσχος, Κέδρος Άτλας και ξύλο κασμίρι.

γκουαβα Φραγκοστάφυλλο ουιστερία πασχαλιά Dew Drop

ορχιδέα γιασεμί Λωτός

Βέτιβερ Μπέρμπον Μόσχος Κέδρος Άτλας ξύλο κασμίρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Versace by Versace.

Versace Σχόλια Αρωμάτων

pleasure
pleasure

Λουλουδένιο και δροσερό! Αν σας αρέσουν τα αρώματα που δίνουν την αίσθηση της καθαριότητας θα το λατρέψετε. Η πασχαλιά, το γιασεμί και η ορχιδέα σε ένα απίστευτο πάντρεμα με τον κέδρο και το ξύλο κασμίρι! Ασφαλής επιλογή για όλες τις ώρες... Εκλεπτυσμένο, θηλυκό και απόλυτα κομψό! Αν το φως του ελληνικού καλοκαιριού είχε άρωμα, αυτό θα ήταν το Versace!

Jul
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Versace Versace fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Versace Versace, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Versace by Versace. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Versace by Versace αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

La Perla Creation Alfred Sung Sung Spa Elizabeth Taylor Black Pearls Liz Claiborne Curve Soul E. Coudray Jacinthe Et Rose Stella McCartney Stella Sheer 2009 Lucy B Tropical Gardenia Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Caron French Cancan Tiens Trench Pacifica California Star Jasmine Kenzo L`Eau de Kenzo Amour