Σχεδιαστές » T-Z » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Versace Essence Emotional Versace για γυναίκες

Versace Essence Emotional Versace για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
τροπικό

Versace Essence Emotional από Versace είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Versace Essence Emotional κυκλοφόρησε το έτος 2000. Οι νότες κορυφής είναι κρίνος και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Μάνγκο και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανίλια και Κέδρος.

κρίνος Περγαμόντο

Μάνγκο Υλάνγκ Υλάνγκ

Μόσχος Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Versace Essence Emotional by Versace.

Versace Essence Emotional Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Versace Versace Essence Emotional fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Versace Versace Essence Emotional, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Versace Essence Emotional by Versace. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Versace Essence Emotional by Versace αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Cartier So Pretty Yves Rocher Neonatura Elevate Valentino Very Valentino Decleor Aromantic Victoria`s Secret Pink Esteban Passion Bresil Orlane Fleurs d`Orlane Molyneux Modern Quartz Robert Piguet Futur Bella Bellissima Perfect Day Coty Chanson d'Emotions Pure Innocence ID Parfums Mei Li