Σχεδιαστές » T-Z » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Versace Essence Etheral Versace για γυναίκες

Versace Essence Etheral Versace για γυναίκες

Versace Essence Etheral από Versace είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Versace Essence Etheral κυκλοφόρησε το έτος 2000. Οι νότες κορυφής είναι ουιστερία και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι μιμόζα, Βιολέτα και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι ίριδα και Μόσχος.

ουιστερία ροδάκινο

μιμόζα Βιολέτα γιασεμί

ίριδα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Versace Essence Etheral by Versace.

Versace Essence Etheral Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Versace Versace Essence Etheral fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Versace Versace Essence Etheral, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Versace Essence Etheral by Versace. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Versace Essence Etheral by Versace αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Liz Claiborne Realities Original Bath and Body Works Sea Island Cotton Jardin de France Hassana Avon Wish of Luck Nina Ricci Ricci Club Nicolas Danila Amerindian Gardens Priscilla Presley Indian Summer Berkeley Square White Muguet Stacked Style Baroque Bleu Damien Bash Parfum Lucifer No.2 Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Gin & Rosewater Bath House Serenite