Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Versus Versace για γυναίκες

Versus Versace για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 2

Versus Versace για γυναίκες Βίντεο Versus Versace για γυναίκες Βίντεο
Versus Versace για γυναίκες Εικόνες Versus Versace για γυναίκες Εικόνες Versus Versace για γυναίκες Εικόνες Versus Versace για γυναίκες Εικόνες Versus Versace για γυναίκες Εικόνες Versus Versace για γυναίκες Εικόνες Versus Versace για γυναίκες Εικόνες Versus Versace για γυναίκες Εικόνες Versus Versace για γυναίκες Εικόνες

Versus από Versace είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Versus κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Nathalie Lorson. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, κουμ κουάτ και αστεροειδή μήλο; οι μεσαίες νότες είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, βάμμα ρόδου και στεφανωτίς; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί και Αμπρετη (Μολόχα).

Αμάλφι λεμόνι κουμ κουάτ αστεροειδή μήλο

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής βάμμα ρόδου στεφανωτίς

Μόσχος πατσουλί Αμπρετη  (Μολόχα)

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Versus by Versace.

Versus Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Versace Versus fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Versace Versus, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Versus by Versace. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Versus by Versace αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Anna Sui Dolly Girl Luciano Soprani Solo Rosa Teo Cabanel Meloe Bourjois Clin d'Oeil Lovely Girl Givenchy Be Givenchy Fragrances of Ireland Inisfree Perry Ellis Perry Ellis for Women B Never Too Busy To Be Beautiful Love Fragrance Fiorucci Glittery John Richmond John Richmond Eau de Parfum Marbert Sun Elizabeth Arden Pretty Eau de Cologne