Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Versus Donna Versace για γυναίκες

Versus Donna Versace για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 3

Versus Donna Versace για γυναίκες Εικόνες

Versus Donna από Versace είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Versus Donna κυκλοφόρησε το έτος 1992. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, Φραγκοστάφυλλο, δαμάσκηνο, νότες πρασίνου, Βιολέτα, βατόμουρο, ροδάκινο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, σανδαλόξυλο, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι ίριδα, Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βενζόη , Βανίλια και Κέδρος.

Αλδεϋδες Φραγκοστάφυλλο δαμάσκηνο νότες πρασίνου Βιολέτα βατόμουρο ροδάκινο Περγαμόντο

τουμπερόζα σανδαλόξυλο γιασεμί κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

ίριδα Κεχριμπάρι Μόσχος Βενζόη Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Versus Donna by Versace.

Versus Donna Σχόλια Αρωμάτων

Versus Donna by Versace 5.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Versace Versus Donna fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Versace Versus Donna, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Versus Donna by Versace. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Versus Donna by Versace αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Shalimar Legere Boucheron Trouble Antonio Banderas Spirit for Woman Rochas Tocade Molyneux Quartz Pure Red Romea D`Ameor The Secret Heroines of the Tsar Miya Shinma Tsuki Kanabeach Kanabeach Femme Naomi Campbell Cat Deluxe With Kisses DSH Perfumes Quinacridone Violet Daisy Fuentes Dianoche Passion Night Simone Cosac Profumi Trama