Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Versus Donna Versace για γυναίκες

Versus Donna Versace για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 3

Versus Donna Versace για γυναίκες Εικόνες Versus Donna Versace για γυναίκες Εικόνες

Versus Donna από Versace είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Versus Donna κυκλοφόρησε το έτος 1992. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, Φραγκοστάφυλλο, δαμάσκηνο, νότες πρασίνου, Βιολέτα, βατόμουρο, ροδάκινο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, σανδαλόξυλο, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι ίριδα, Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βενζόη , Βανίλια και Κέδρος.

Αλδεϋδες Φραγκοστάφυλλο δαμάσκηνο νότες πρασίνου Βιολέτα βατόμουρο ροδάκινο Περγαμόντο

τουμπερόζα σανδαλόξυλο γιασεμί κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

ίριδα Κεχριμπάρι Μόσχος Βενζόη Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Versus Donna by Versace.

Versus Donna Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Versace Versus Donna fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Versace Versus Donna, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Versus Donna by Versace. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Versus Donna by Versace αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2006 Calvin Klein Obsession Night Woman Donna Karan Black Cashmere Giorgio Armani Armani Code Sheer Banana Republic Rosewood Montale Crystal Flowers Dorin Un Air de Damas Rose Profumi del Forte Roma Imperiale Jessica Simpson Fancy Love Gale Hayman Sunset Boulevard Victoria`s Secret Velvet Amber Blackberry Blumarine Bellissima Parfum Intense