Σχεδιαστές » T-Z » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Yellow Jeans Versace για γυναίκες

Yellow Jeans Versace για γυναίκες

Το είχα : 1

Yellow Jeans Versace για γυναίκες Εικόνες

Yellow Jeans από Versace είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Yellow Jeans κυκλοφόρησε το έτος 1996. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Βιολέτα, ροδάκινο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι τσάι, ηλιοτρόπιο και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος, Βανίλια και Κέδρος.

Μανταριν ορανζ Βιολέτα ροδάκινο Περγαμόντο

τσάι ηλιοτρόπιο τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Μόσχος Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Yellow Jeans by Versace.

Yellow Jeans Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Versace Yellow Jeans fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Versace Yellow Jeans, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Yellow Jeans by Versace. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Yellow Jeans by Versace αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Azzaro Orange Tonic Hermes Hiris Avon Surreal Garden Gap Heaven Miller Harris Fleur du Matin Rochas Fleur d`Eau Zara Flor de Azahar Molyneux Modern Quartz Ayala Moriel Fetish Histoires de Parfums Blanc Violette Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Gin & Rosewater Strange Invisible Perfumes Essence of IX