Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Sensuel Vicky Tiel για γυναίκες

Sensuel Vicky Tiel για γυναίκες

Sensuel από Vicky Tiel είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Sensuel κυκλοφόρησε το έτος 2007. Το άρωμα περιέχει βετιβέρ, Μόσχος, γιασεμί, γαρδένια, σανδαλόξυλο, Βανιλια, κρίνο της κοιλάδας, Βιολέτα, πιπέρι, Κυκλάμινο, βατόμουρο, κατιφές και νότες πρασίνου.

βετιβέρ Μόσχος γιασεμί γαρδένια σανδαλόξυλο Βανιλια κρίνο της κοιλάδας Βιολέτα πιπέρι Κυκλάμινο βατόμουρο κατιφές νότες πρασίνου

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sensuel by Vicky Tiel.

Sensuel Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Vicky Tiel Sensuel fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Vicky Tiel Sensuel, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sensuel by Vicky Tiel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sensuel by Vicky Tiel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Saint Laurent Paris Jardins Romantiques Nina Ricci L'Air du Temps Nina Ricci L`Air du Temps Couture Edition Coty Sand & Sable Creed Fleurs de Bulgarie Adrienne Vittadini Venezia Christian Dior J`adore L`eau Cologne Florale Le Couvent des Minimes Fleur d`Oranger Gale Hayman Style Demeter Fragrance Wet Garden Elizabeth Arden 5th Avenue Gold Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale