Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Sirene Vicky Tiel για γυναίκες

Sirene Vicky Tiel για γυναίκες

Sirene από Vicky Tiel είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Sirene κυκλοφόρησε το έτος 1994. Το άρωμα περιέχει πορτοκάλι , ροδάκινο , Γεράνι, βάμμα ρόδου, Βιολέτα, γιασεμί, παιώνια, Υλάνγκ Υλάνγκ, Μόσχος, Βανιλια και νότες ξύλων.

πορτοκάλι ροδάκινο Γεράνι βάμμα ρόδου Βιολέτα γιασεμί παιώνια Υλάνγκ Υλάνγκ Μόσχος Βανιλια νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sirene by Vicky Tiel.

Sirene Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Vicky Tiel Sirene fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Vicky Tiel Sirene, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sirene by Vicky Tiel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sirene by Vicky Tiel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Nina Ricci Premier jour Perry Ellis 360° Perry Ellis Perry Ellis f Emanuel Ungaro Senso Antonio Puig Barbie Blue Oscar de la Renta Oscar Summer Ted Baker W L`Occitane en Provence Mimosa de l`Esterel Caron Tubereuse Boadicea the Victorious The Exclusives Mystical Melange Perfume Melange Solid Perfume Floral Serge Lutens Bas de Soie