Σχεδιαστές » T-Z » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Amber Romance Victoria`s Secret για γυναίκες

Amber Romance Victoria`s Secret για γυναίκες

Το έχω: 2 Το θέλω: 1

Amber Romance Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες Amber Romance Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες Amber Romance Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες Amber Romance Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες Amber Romance Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες Amber Romance Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες Amber Romance Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες

Amber Romance από Victoria`s Secret είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει Κεράσι, Γλυκιές Νότες, Βανιλια, σανδαλόξυλο, Χαμομήλι, Αλόη, Κεχριμπάρι, ζάχαρη και γάλα.

Κεράσι Γλυκιές Νότες Βανιλια σανδαλόξυλο Χαμομήλι Αλόη Κεχριμπάρι ζάχαρη γάλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Amber Romance by Victoria`s Secret.

Amber Romance Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Victoria`s Secret Amber Romance fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Victoria`s Secret Amber Romance, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Amber Romance by Victoria`s Secret. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Amber Romance by Victoria`s Secret αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Lolita Lempicka L`eau d`Minuit 2007  Fleur de Minuit Alexandre Barthet Barth Demeter Fragrance Mulled Cider Boadicea the Victorious Adoration Demeter Fragrance Never Lonely Demeter Fragrance Caramel Histoires de Parfums Tubereuse 1 Capricieuse Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Henri Bendel Wild Fig Mazzolari Alessandro Anna Dello Russo The Scent of Anna Dello Russo 1000 Flowers Reglisse Noire