Σχεδιαστές » T-Z » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Amber Romance Victoria`s Secret για γυναίκες

Amber Romance Victoria`s Secret για γυναίκες

Το έχω: 2 Το θέλω: 1

Amber Romance Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες Amber Romance Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες Amber Romance Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες Amber Romance Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες Amber Romance Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες Amber Romance Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες Amber Romance Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες

Amber Romance από Victoria`s Secret είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει Κεράσι, Γλυκιές Νότες, Βανιλια, σανδαλόξυλο, Χαμομήλι, Αλόη, Κεχριμπάρι, ζάχαρη και γάλα.

Κεράσι Γλυκιές Νότες Βανιλια σανδαλόξυλο Χαμομήλι Αλόη Κεχριμπάρι ζάχαρη γάλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Amber Romance by Victoria`s Secret.

Amber Romance Σχόλια Αρωμάτων

Amber Romance by Victoria`s Secret 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Victoria`s Secret Amber Romance fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Victoria`s Secret Amber Romance, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Amber Romance by Victoria`s Secret. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Amber Romance by Victoria`s Secret αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Chopard Wish Pure M. Micallef Note Vanillee Comptoir Sud Pacifique Coco Figue Keep Lucky Eau Envoutante Pour L`Amour Ulric de Varens Mini Pink Corine de Farme M'zelle Creme Brulee Laurence Dumont Vanille Violette Avon Herve Leger Femme Jessica Simpson Dessert Treats Candy Thierry Mugler Show Collection Angel Extrait de Parfum Demeter Fragrance Chococat Monotheme Fine Fragrances Venezia Vanilla Blossom