Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Back to Pink Victoria`s Secret για γυναίκες

Back to Pink Victoria`s Secret για γυναίκες

Back to Pink Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες

Back to Pink από Victoria`s Secret είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Back to Pink κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι δαμάσκηνο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, νούφαρο και υάκυνθος; οι νότες της βάσης είναι μαλλί της γριάς, Μόσχος και νότες ξύλων.

δαμάσκηνο λεμόνι

φρέζια νούφαρο υάκυνθος

μαλλί της γριάς Μόσχος νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Back to Pink by Victoria`s Secret.

Back to Pink Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Victoria`s Secret Back to Pink fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Victoria`s Secret Back to Pink, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Back to Pink by Victoria`s Secret. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Back to Pink by Victoria`s Secret αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Molton Brown Intoxicating Davana Blossom Sweet Years Funny Days Jil Sander Sun Delight Entre Filles Saison 1 Novae Plus Pretty Fairy Avon Wink Jardin de France Heliotrope Fragrances of Ireland Inisfree Avon Avon Jet Femme Thymes Naia Arno Sorel Sham'n Love Paris Hilton Passport Paris