Σχεδιαστές » T-Z » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Body by Victoria Victoria`s Secret για γυναίκες

Body by Victoria Victoria`s Secret για γυναίκες

ozoνώδες
aquatic

Body by Victoria από Victoria`s Secret είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Body by Victoria κυκλοφόρησε το έτος 2002. Οι νότες κορυφής είναι μιμόζα, Μανταριν ορανζ και φρέζια; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, κρίνος, Αγγούρι και υάκυνθος; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και λευκός μόσχος.

μιμόζα Μανταριν ορανζ φρέζια

παιώνια κρίνος Αγγούρι υάκυνθος

σανδαλόξυλο λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Body by Victoria by Victoria`s Secret.

Body by Victoria Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Victoria`s Secret Body by Victoria fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Victoria`s Secret Body by Victoria, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Body by Victoria by Victoria`s Secret. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Body by Victoria by Victoria`s Secret αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari Petits et Mamans Lancome Attraction Jovoy Paris Poudre Ulric de Varens Varens Love True Religion True Religion Nicole Farhi Bleu Azur Tom Ford White Musk Collection Urban Musk Bruno Acampora Seplasia Smell Bent Sunshine Sprezzatura 707 Dolce Amoretto O Boticario Floratta Sapphire Jeanne Arthes CO2 Pink Label