Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Bombshell Diamonds 2013 Victoria`s Secret για γυναίκες

Bombshell Diamonds 2013 Victoria`s Secret για γυναίκες

Bombshell Diamonds 2013 Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες Bombshell Diamonds 2013 Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες Bombshell Diamonds 2013 Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες Bombshell Diamonds 2013 Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες Bombshell Diamonds 2013 Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες Bombshell Diamonds 2013 Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες

Bombshell Diamonds 2013 από Victoria`s Secret είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Bombshell Diamonds 2013 κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, λεμόνι, αχλάδι και Μήλο; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας, υάκυνθος, τριαντάφυλλο, ορχιδέα βανιλια, γιασεμί, κατιφές και Λωτός; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, Μόσχος, σανδαλόξυλο και λευκά ξύλα.

γκρειπ φρουτ λεμόνι αχλάδι Μήλο

κρίνο της κοιλάδας υάκυνθος τριαντάφυλλο ορχιδέα βανιλια γιασεμί κατιφές Λωτός

Κέδρος Μόσχος σανδαλόξυλο λευκά ξύλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bombshell Diamonds 2013 by Victoria`s Secret.

Bombshell Diamonds 2013 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Victoria`s Secret Bombshell Diamonds 2013 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Victoria`s Secret Bombshell Diamonds 2013, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bombshell Diamonds 2013 by Victoria`s Secret. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bombshell Diamonds 2013 by Victoria`s Secret αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior J`adore Eau de Toilette Burberry Burberry Women Max Mara Max Mara Silk Touch Liz Claiborne Curve Kicks Pierre Balmain Eau d`Ete de Balmain Summer Usher UR for Women Opus Oils Island Girl: Sugar Island (Caribbean) Lancome Tresor Sheer Fragrance Girard New York Nights Amway Wistful Mojo LIVE NOW Inspired by Paris Adidas Adidas Moves Pulse Her