Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Cashmere Vanilla Jasmine Victoria`s Secret για γυναίκες

Cashmere Vanilla Jasmine Victoria`s Secret για γυναίκες

Cashmere Vanilla Jasmine Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες Cashmere Vanilla Jasmine Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες Cashmere Vanilla Jasmine Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες Cashmere Vanilla Jasmine Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες

Cashmere Vanilla Jasmine από Victoria`s Secret είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Cashmere Vanilla Jasmine κυκλοφόρησε το έτος 2009. Το άρωμα περιέχει ξύλο κασμίρι, Βανίλια και γιασεμί.

ξύλο κασμίρι Βανίλια γιασεμί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cashmere Vanilla Jasmine by Victoria`s Secret.

Cashmere Vanilla Jasmine Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Victoria`s Secret Cashmere Vanilla Jasmine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Victoria`s Secret Cashmere Vanilla Jasmine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cashmere Vanilla Jasmine by Victoria`s Secret. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cashmere Vanilla Jasmine by Victoria`s Secret αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Angélique Noire Chantecaille Tiare Les Nereides Fleur Poudree de Musc Giorgio Armani Onde Extase Jasper Conran Mistress Divine L`etre Aime Femme Scents of Time Maya Nikos Sculpture Delicate Fleur Black Phoenix Alchemy Lab Kaidan Cesare Paciotti Cesare Paciotti For Her Nejma Nejma 4 Nicolai Parfumeur Createur Kiss Me Tender