Σχεδιαστές » T-Z » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Pink Victoria`s Secret για γυναίκες

Pink Victoria`s Secret για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

Pink Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες

Pink από Victoria`s Secret είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Pink κυκλοφόρησε το έτος 2001. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Annie Buzantian. Οι νότες κορυφής είναι Αρτεμισία, ιουνίπερος, Μανταριν ορανζ, φύλλο βιολέτας και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, φρέζια, νερόλι και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος, Βανίλια και Βέτιβερ.

Αρτεμισία ιουνίπερος Μανταριν ορανζ φύλλο βιολέτας Περγαμόντο

παιώνια φρέζια νερόλι κρίνο της κοιλάδας

σανδαλόξυλο Μόσχος Βανίλια Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pink by Victoria`s Secret.

Pink Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Victoria`s Secret Pink fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Victoria`s Secret Pink, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pink by Victoria`s Secret. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pink by Victoria`s Secret αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Parfums DelRae Debut L`Erbolario Lily of the Valley Givenchy Insence Ultramarine Ice Cube Esteban Passion Bresil Max Factor Le Jardin Miya Shinma Feuillage vert Ayala Moriel Les Nuages de Joie Jaune D.S. & Durga Siberian Snow Caesars World Ferentina TerraNova Sakura and Green Tea Coty Chanson d'Emotions Pure Innocence Tauer Perfumes Carillon pour un ange