Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Rush Victoria`s Secret για γυναίκες

Rush Victoria`s Secret για γυναίκες

Rush από Victoria`s Secret είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Rush κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2010's. η μεσαία νότα είναι Λευκά άνθη; η νότα της βάσης είναι Κεχριμπάρι.

Λευκά  άνθη

Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rush by Victoria`s Secret.

Rush Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Victoria`s Secret Rush fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Victoria`s Secret Rush, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rush by Victoria`s Secret. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rush by Victoria`s Secret αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Boucheron Boucheron Celine Dion Belong Nanette Lepore Shanghai Butterfly Shiseido Vocalise Calvin Klein Euphoria Crystal Edition Mango MNG Cut for Woman Kanabeach Kanabeach Femme Coty Tribe Gale Hayman Sunset Boulevard Serge Lutens Rose de Nuit Ulric de Varens Mini Varens 08 MAC Asphalt Flower