Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Sexy Little Thing Ooh La La Victoria`s Secret για γυναίκες

Sexy Little Thing Ooh La La Victoria`s Secret για γυναίκες

Sexy Little Thing Ooh La La από Victoria`s Secret είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Sexy Little Thing Ooh La La κυκλοφόρησε το έτος 2008. Το άρωμα περιέχει Μανταριν ορανζ, Άνθη Κερασιάς και Βανίλια.

Μανταριν ορανζ Άνθη Κερασιάς Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sexy Little Thing Ooh La La by Victoria`s Secret.

Sexy Little Thing Ooh La La Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Victoria`s Secret Sexy Little Thing Ooh La La fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Victoria`s Secret Sexy Little Thing Ooh La La, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sexy Little Thing Ooh La La by Victoria`s Secret. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sexy Little Thing Ooh La La by Victoria`s Secret αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Ghost Ghost Anticipation Alfred Sung Sung Day Mist Yardley Pink Lace Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Extreme Carla Bulgaria Roses Beauty Carla Brooks Brothers New York for Ladies Morgane le Fay Pink L`Occitane en Provence Wild Cherry Tree Eau de Toilette Anna Sui Rock Me! Summer of Love D`Orsay Tilleul Friction de Nuit Stila Midnight Bloom