Σχεδιαστές » T-Z » « Ομάδες

Sexy Sparkle Sweet Magnolia Victoria`s Secret για γυναίκες

Sexy Sparkle Sweet Magnolia Victoria`s Secret για γυναίκες

Sexy Sparkle Sweet Magnolia από Victoria`s Secret είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Sexy Sparkle Sweet Magnolia κυκλοφόρησε το έτος 2007. Το άρωμα περιέχει σανδαλόξυλο και φράουλα.

σανδαλόξυλο φράουλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sexy Sparkle Sweet Magnolia by Victoria`s Secret.

Sexy Sparkle Sweet Magnolia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Victoria`s Secret Sexy Sparkle Sweet Magnolia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Victoria`s Secret Sexy Sparkle Sweet Magnolia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sexy Sparkle Sweet Magnolia by Victoria`s Secret. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sexy Sparkle Sweet Magnolia by Victoria`s Secret αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Sweet Years Funny Days Man The Body Shop The Apple Blossom Parfumerie Generale PG07 Cologne Grand Siecle Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Femme Winter Edition Six Scents Six Scents 4 Gareth Pugh: Diagonal Rosario Flores Siento Pitti Fragranze Perle di Bianca Le Labo Musc 25 Los Angeles Pacsun Vurt Leslie Blogdett Perfume Diaries Bare Skin Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau Fraiche Summer 2010 Acqua Novara odo-res 47