Σχεδιαστές » T-Z » « Ομάδες

Sexy Sparkle Sweet Magnolia Victoria`s Secret για γυναίκες

Sexy Sparkle Sweet Magnolia Victoria`s Secret για γυναίκες

Sexy Sparkle Sweet Magnolia από Victoria`s Secret είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Sexy Sparkle Sweet Magnolia κυκλοφόρησε το έτος 2007. Το άρωμα περιέχει σανδαλόξυλο και φράουλα.

σανδαλόξυλο φράουλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sexy Sparkle Sweet Magnolia by Victoria`s Secret.

Sexy Sparkle Sweet Magnolia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Victoria`s Secret Sexy Sparkle Sweet Magnolia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Victoria`s Secret Sexy Sparkle Sweet Magnolia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sexy Sparkle Sweet Magnolia by Victoria`s Secret. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sexy Sparkle Sweet Magnolia by Victoria`s Secret αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Roger & Gallet Eau de Gingembre Victoria`s Secret Sweet Craving Pitti Fragranze Perle di Bianca Demeter Fragrance Holy Water Comme des Garcons Daphne Tim McGraw Southern Blend Parfumerie Generale PG17 Tubereuse Couture Victoria`s Secret Vertical Ulrich Lang Anvers2 Linari Eleganza Luminosa Tallulah Jane Misae Baldinini Or Noir